Fill 4 Fill 1 Fill 1 Combined Shape Group 9 Fill 1 2983803 2622718 3062987 2942924 Group Group Group search

Sizin Elektriğiniz Sizin Geleceğiniz

Sektöründe kurulduğu günden itibaren "Elektrik Malzemeleri" tedarikçisi olarak konumlandıran firmamız faaliyetine 1974 yılında
"Özcan Diler - Elektrik Mühendisi" firması adı altında başlamış olup 1998'de yeniden yapılanmaya giderek '' Doğuş Elektrik A.Ş.'' ismiyle bügünkü şirket yapısının temeli atılmıştır.

Günümüzle kıyasladığımızda ilk sıralarda sadece ''Elektrik Malzemeleri Tedarikçisi'' olarak çalışmalarına başlayan ve firmamız bu alanda günümüze geldiğimizde ise distrübitörlüğünü yaptığı üretici firması ve ürün yelpazesini daha da çeşitlendirmesinin yanı sıra iştigal alanına '' İç Montajlı Pano imalatı ile Altyapı ve Üstyapı Endüstri Taahhüdü kollarını da ekleyerek sektöründe çağın gerekliliklerine ayak uydurarak başta bulunduğu Coğrafya içerisinde söz sahibi firmalar içerisindeki yerini almıştır.

Firmamız Doğuş Elektrik A.Ş. Gaziantep'te Yeni Otogar civarındaki 3000 m2 açık ve 5000m2 kapalı alanı olan yeni yerleşkesinde Temmuz 2014'te taşınarak daha iyi , daha hızlı ve daha rahat hizmet vermek adına faaliyetine devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize, kendilerini güvende hissettirerek onlara ihtiyacı olan ürün ve hizmeti sunulabilecek en iyi, en hızlı ve en doğru şekilde akılcı ve pratik yaklaşımlarla sağlamak.

Vizyonumuz

Sunduğumuz satış ve hizmet kalitesini yenilikçi anlayışla en az bir adım öteye taşımak ve etkinliğimizi sürdürdüğümüz bölgedeki mevcut durumu daha da güçlendirip sunduğumuz satış ve hizmet kalitesini diğer bölgelere de taşıyarak mevcut iştigal alanımıza yeni alanlar ekleyerek ülke katma değeri ve istihdamına daha da fazla katkıda bulunmak.

Ne Yapıyoruz?

Doğuş Elektrik A.Ş. Olarak Elektrik ve Aydınlatma malzemeleri temin ve satışını sağlamakla birlikte proje uygulamalarına yönelik çözümlerde sunmaktayız.

Sektördeki önemli üreticilerin distribütörlüğünü üstlenen firmamız ihtiyacınız olan en doğru ürün ve hizmeti; hızlı temin ve makul fiyatla müşterilerimize güleryüz ve samimi yaklaşımımızla sunmaktayız.Ürün - Hizmet temin ve satışının yanı sıra Anahtar Teslimi Proje Faaliyetlerimizle tüm ihtiyacınızı tek elden karşılıyoruz. Bu anlamda;



Orta Gerilim Beton Köşk ve Hücre Uygulaması

Güç Trafosu, Alçak Gerilim Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları Uygulaması Busbar ve Kablolama Uygulaması 

DOĞUŞ ELEKTRİK SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SATIN ALMA POLİTİKAMIZ